Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/platne/serwer129707/public_html/travel2ibiza.pl/wp-content/themes/childtheme/childtheme.template#template on line 43

Gdzie chillować na Ibizie

Dowiedz się gdzie chillować na Ibizie

Opublikowano: 2017-05-16

Gdzie chillować na Ibizie

Dowiedz się gdzie chillować na Ibizie

Każdy lubi inny rodzaj chilloutu, ale postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w sposób możliwie najpełniejszy 🙂

Chill na łodzi

Po całonocnej imprezie w klubach bądź też ciężkim porannym zwiedzaniu 🙂 można wybrać się na jedną z przejażdżek łodzią po zatoce. Najsłynniejszą jest OceanBeats, startująca z nabrzeża przy barze Albatros obok Playa D’en Bossa. Jest to świetna impreza, z reguły ciesząca się ogromnym zainteresowaniem.

bar_albatros

oceanbeats_boat_party

 

Dla tych, którzy cenią tego typu rozrywki, ale również i preferują bardziej kameralne imprezy – polecamy Beautiful People Boat Party dostępne tutaj.

beautiful_people_boat_party

Chill w barze

Przy plażach miast Ibizy znajdziecie mnóstwo barów i kawiarenek w których przy zimnych napojach i ciepłych posiłkach możecie znaleźć relaks przed wieczornymi szaleństwami. W Ibiza Town takimi miejscami są np. Ryan’s Bar, w którym można obejrzeć zawody sportowe z całego świata – jednocześnie schładzając się w basenie. W San Antonio mamy z kolei Cafe Mambo, gdzie przy dźwiękach muzyki klubowej możemy się wychillować oglądając zachód słońca.

ryans_bar

Chill widokowy

Na Ibizie nie brakuje pięknych zakątków, w których możemy wypocząć – czy to na lądzie, czy np. na wynajętej łodzi czy motorówce. Pięknym zakątkiem jest przylądek Es Vedra – wyspa zamieszkała obecnie jedynie przez kozy, a wedle legend – pozostałość Atlantydy i miejsce narodzin Hannibala. Jest to również trzecie pod względem namagnetyzowania miejsce na Ziemi (po biegunach). Jeżeli wynajmiemy łódź, można zatrzymać się w jednej z urokliwych zatoczek – jak np. Casa Salada:

casa_salada

Najnowsze porady

Sprawdź też bloga

Booking.com
Zapisz się do naszego Newslettera

Chcesz być na bieżąco?