Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/platne/serwer129707/public_html/travel2ibiza.pl/wp-content/themes/childtheme/childtheme.template#template on line 43
Opublikowano: 2017-01-12 kategorie wpisów: , , ,

Zacznij rok 2018 na Ibizie

W Polsce mamy atak zimy, temperatura sięga minus dwadzieścia pięć stopni. W powietrzu w dużych miastach smog. Wszędzie zaczyna się wyścig o to, kto w tym roku zgarnie najwięcej pieniędzy, trofeów, targetów i zdobędzie najlepsze noty. Co w takiej sytuacji powinien zrobić ktoś, kto chce zacząć rok dobrze i ustawić go w dobry sposób ? Zacząć rok 2018 na Ibizie!

Jak mamy was przekonać? Zacznijmy od największego plusa ? dosłownie i w przenośni. POGODA 🙂

Jak widzicie, temperatura nie spada poniżej 10 stopni Celsjusza ? prawie jak u nas, ale na plusie :) Nie jest to może pogoda idealna do kąpieli ? ale już spacery po plaży, zwiedzanie wyspy czy wieczorne imprezy w klubach odbędą się w znacznie milszych okolicznościach przyrody (i tego, no, niepowtarzalnych).

Idźmy dalej ? skoro pogoda jest dobra, to trzeba się tam jakoś dostać. Ceny przelotów znajdziecie w naszej najtańszej wyszukiwarce lotów.

Jak widzicie, lecieć można a nawet trzeba. Co zrobić, by nie spać na dworcu jak pijani Anglicy? Zarezerwować hotel. Okazuje się, że cena tygodniowego wypadu wraz z przelotem może nie przekroczyć 2000 PLN ! Tutaj znajdziesz 9-dniowe pobyty od 350 zł za osobę! Nic, tylko lecieć!!