Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/platne/serwer129707/public_html/travel2ibiza.pl/wp-content/themes/childtheme/childtheme.template#template on line 43
Opublikowano: 2017-05-13 kategorie wpisów: , ,

BOAT PARTY IBIZA

BOAT PARTY IBIZA – Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Lubisz imprezować w gronie przyjaciół, a wieczór spędzony w klubie jest dla Ciebie synonimem doskonałej zabawy? W takim razie musisz poznać najlepsze imprezy na łodziach, które odbywają się na Ibizie! Boat parties ? dlaczego spośród wielu wakacyjnych wypraw warto wybrać właśnie ten rodzaj rozrywki?

Imprezy na łodziach, czyli tzw. boat party Ibiza na stałe wpisały się w wakacyjny klimat Ibizy, przyciągając tłumy turystów, spragnionych zabawy w rytmie największych hitów. Swoje miejsce znajdą tutaj miłośnicy różnych gatunków muzycznych. Rejsy rozpoczynają się w San Antonio, Playa d’en Bossa lub Figueretas. Na pokładzie większości łodzi można skorzystać z co najmniej jednego darmowego napoju, a bogato wyposażony bar serwuje najlepsze drinki.

The IBZ Boat Party

Uznawana za najbardziej szalonych imprez na łodzi, zapewnia turystom niezapomniane przeżycia i mnóstwo atrakcji. W cenie biletu (od 79 euro) otrzymujemy lokalne przekąski, świeże owoce oraz szeroki wybór alkoholu, a także możliwość skorzystania z oferty sportów wodnych oraz wejścia do 4 klubów na Ibizie po zakończeniu rejsu. Większość imprez odbywa się codziennie.

Oceanbeat Ibiza Boat Party

Rejs startuje z Playa d?en Bossa ? a imprezy słyną z najlepszej muzyki w rytmie house i electro. Klienci mogą skorzystać nie tylko z darmowych napojów, ale także, po zakończeniu zabawy na łodzi, wejść do jednego z najbardziej popularnych klubów na Ibizie ? Bora Bora. Koszt imprezy ? od 79 euro.

OceanBeat Boat Party Ibiza

Cirque De La Nuit @ Ibiza Boat Club

Impreza dostarcza turystom niezapomnianych wrażeń ? rejsy odbywają się w poniedziałki, środy, piątki i soboty, a łódź startuje z Playa d?en Bossa. Na pokładzie można spróbować nie tylko najlepszych drinków, napojów alkoholowych i przekąsek, ale też pobawić się przy muzyce znanych DJ-ów, którzy serwują kawałki w rytmie deep house, house i techno.

Float Your Boat Ibiza

Rejsy rozpoczynają się w San Antonio, a odbywają we wtorki, czwartki i niedziele ? każdego dnia występuje inny DJ, a we wtorki króluje Eric Prydz. Koszt imprezy zaczyna się od 40 euro.

Pukka Up Boat Parties

Te rejsy znane są już od ponad 10 lat i przez ten czas zdołały na stałe wpisać się w imprezowy klimat Ibizy. Obywają się we wtorki i soboty, trwają od 17 do 20. Koszt rejsu zaczyna się od 55 euro.

 

Beautiful People Ibiza Boat Party

Imprezy trwają codziennie od czerwca do września, dostarczając turystom niesamowitych wrażeń. Na pokładzie serwowane są najlepsze koktajle, drinki, napoje bezalkoholowe oraz lokalne przekąski. Oprócz standardowych biletów dostępne są także oferty specjalne, w ramach których klienci otrzymują między innymi wyborne sushi.

Więcej o imprezach na Ibizie tutaj