Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/platne/serwer129707/public_html/travel2ibiza.pl/wp-content/themes/childtheme/childtheme.template#template on line 43
Opublikowano: 2017-05-12 kategorie wpisów: ,

Amnesia ? Klasyka Ibizy wiecznie żywa

Najbardziej klasyczny z klubów Ibizy od dawna jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc kultowych dla kultury klubowej. Dwie ogromne części ? jedna ciemna, druga ? ogromna arena wypełniana światłem wschodzącego słońca ? otoczone są armatkami śnieżnymi które w każdej chwili gotowe są ?zmrozić? gości tego klubu.

Tematy muzyczne w Amnesia Club to najlepsza mieszanka techno, house, trance, dubstepu przeplatane z występami na żywo. Zawsze wypchany po brzegi, zapewnia znakomitą atmosferę tworzoną przez wszystkich bawiących się gości. Górne poziomy klubu to strefa VIP ze znakomitym widokiem na cały dół.

Klub jest najbardziej znany dzięki imprezom na świeżym powietrzu w latach 80. Niezapomniane wschody słońca kończyły epickie imprezy, które potrafiły być zarówno początkiem, jak I zwieńczeniem wieczoru. Obecnie najbardziej popularne parties to Coccoon, Cream i Music On.

Lokalizacja ? klub leży blisko San Antonio i Ibiza Town. Taksówka kosztuje ok 15 EUR, 20 EUR z Playa d?en Bossa. Oczywiście całą noc kursują disco busy ze wszystkich tych miejscowości. Są też specjalne darmowe busy dla posiadaczy biletów od promotorów i osób z biletami od klubu

Cenowo, klub mieści się w średniej wyspiarskiej :) Za wejście płaci się od 40 do 60 EUR, drinki to koszt 15 EUR, piwo ? 13 EUR. Bary na piętrze to oczywiście droższa impreza.